nasgrafik.com "Nas Grup" Şirketler Grubu'na Aittir.
0216 419 00 10 ● nasgrafik@gmail.com

Nas Grafik Youtube Videoları


Youtube için çekmiş olduğumuz ve herkesin işine yarayabilecek birbirinden güzel videoları listeliyoruz. İyi Seyirler.
Photoshop CC 18 ile Göz renklerinizi nasıl değiştirirsiniz bunu gösterdik. Youtube Kanalımıza Abone Olmak İçin Videonun Altındaki Abone Ol Butonuna basabilirsiniz.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Photoshop ile bu sefer fotoğrafı dilimledik ve aralarına renk uygulaması yaptık.

Photoshop Eğitimleri devam ediyor.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Photoshop ile resmin arka planını sildik, istediğimiz özel bir nesneyle bütünlük sağladık ve gölgelendirme işlemi yaptık.

Bu gibi photoshop videoları için youtube kanalımıza abone olup yorum ve beğeni yapmayı unutmayın.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Profesyonel bir şekilde arabanın rengi photoshop ile nasıl değiştirilir? 

Eğer Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız aşağıda Profesyonel araç renk değiştirme başlıklı videoyu izleyebilirsiniz.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Photoshop CC 18 İle herhangi bir nesne arkasına, arasına ve önüne yazı nasıl yazılır detaylı bir şekilde videoda gösterdik.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.After Effects ile video üzerine animasyonu hareketli yazı nasıl yazılır ve daha hoş bir video görünümü nasıl sağlanır bunu gösterdik videoların devamı için beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın. İyi Seyirler.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.nascarkaplama.com için hazırladığımız web sitesinin tanıtım videosu


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Bu kez Photoshop CC18 ile Transporter Araca Modifiye yaptık detaylar videoda

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Corel Draw ile resim dosyasını vektörel hale çevirmeyi gösterdik. Baskıda ve görüntü kalitesi açısından her zaman vektörel dosyalar daha iyi sonuçlar vermektedir bunun için videomuzda resimleri logoları nasıl vektörel hale çevirebiliriz gösterdik iyi seyirler.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.santiyetabelasi.com için yapılan SEO çalışması ve kurumsal kimlik tasarımı videoda açıkca görünmektedir. iyi seyirler.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.pasamutfakmobilya.com için hazırlanan kurumsal kimlik çalışması yapılan web sitesi

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.oztelelektrik.com için hazırladığımız responsive web sitesinin tanıtım videosu


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.nasreklam.com için hazırlanan tanıtım videosu sizlerle iyi seyirler.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.www.cambalkonfiyatlari.com için hazırladığımız tanıtım videosu.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Bu videomuzda yapmış olduğumuz www.afisbaskifiyatlari.com web sitemizi tanıtıyoruz.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.Youtube İlk videosu olarak kendi web sitemizin tanıtımını yayınladık iyi seyirler.

 


Videoları izledikten sonra beğenmeyi ve abone olmayı lütfen unutmayalım.


Nas Grafik Hızlı Talep Formu !

Web Site Tasarımı, SEO Hizmeti, Kurumsal Kimlik ve tüm hizmetlerimiz için Hemen Hızlı Talep Formumuzu Doldurun. Aynı Gün İçinde referans web sitelerimiz ile fiyat teklifinizi hazırlayalım.